Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego
forum mieszkańców osiedli osi ulicy Pełczyńskiego
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fotowoltaika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna -> Tablica Ogłoszeń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andrea8



Dołączył: 28 Lut 2019
Posty: 707

PostWysłany: Pon Cze 19, 2023 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak możecie mi ocenić firmę https://elektroman.info/fotowoltaika/ ? Bo szukałam w Andrychowie i w okolicach, kogoś odpowiedniego również dla siebie i wpadłam na nich. Nie wiem, ale wydaje mi się, że firma jest naprawdę ok i rozumie potrzeby klientów, bo z tego co wiem to precyzyjnie dopierają instalacje itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Cze 19, 2023 10:38    Temat postu:

Powrót do góry
karol3326778



Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 1577

PostWysłany: Wto Cze 27, 2023 05:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam wszystkich na stronę https://fotovolty.info . Sam na przykład wszedłem na tę stronę i bardzo dużo się dowiedziałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia



Dołączył: 02 Sty 2021
Posty: 597

PostWysłany: Wto Sie 01, 2023 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy w tym kontekście mocno poplątani, ale ja sobie nie mogę nic powiedzieć na ten temat, jeśli sama po prostu rozważę niektóre sprawy, to na pewno wyjdzie nam to na dobre. I tu https://reca-solar.pl/ mam naprawdę sporo do powiedzenia, jeśli chodzi na przykład o rozwiązania budowania niezależności elektrycznej dzięki panelom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bombelek14



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 441

PostWysłany: Wto Sie 01, 2023 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy obecnie jeszcze warto inwestować w fotowoltaikę?

https://enedu.pl/szkola/spalska-szkola-akupunktury/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meduar



Dołączył: 15 Wrz 2023
Posty: 3
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2023 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że warto rozważyć zainstalowanie kolektorów słonecznych. To nie tylko sposób na obniżenie rachunków za prąd, ale także działanie na rzecz środowiska. Dzięki nim korzystamy z darmowej energii słonecznej, co obniża nasze koszty i zmniejsza emisję CO2.
Moje kolektory słoneczne zostały zainstalowane przez firmę SIB z Bielska-Białej. To profesjonaliści, którzy wykonali świetną pracę, dostosowując system do moich potrzeb. Dodatkowo pomogli mi uzyskać dostępne dofinansowanie, co znacząco pomogło w kosztach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystynaxx



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 2589

PostWysłany: Sro Lis 15, 2023 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do fotowoltaiki to znalazłam niedawno https://getitpolska.pl/ . Szczerze mówiąc dla mnie oferta tej firmy jest bardzo atrakcyjna, dodatkowo obsługa z dużym doświadczeniem podchodzi do spraw klientów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
zebra



Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 166

PostWysłany: Nie Gru 03, 2023 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już inwestować, to właśnie w takie rozwiązania, jak fotowoltaika, pompy ciepła, czy magazyny energii. Czytałam o tym, jak i o programie Mój Prąd z dofinansowaniem, na stronie Doradcy Energetyczni https://doradcyenergetyczni.com.pl/fotowoltaika/moj-prad/. Jak sądzicie, czy pomoc z ich strony faktycznie jest nieoceniona?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystynaxx



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 2589

PostWysłany: Pią Gru 08, 2023 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii fotowoltaiki niedawno natknęłam się na https://emsol.com.pl/panele-i-instalacje-fotowoltaiczne-wloclawek-fotowoltaika/ Według mojej oceny, firma ta prezentuje atrakcyjną propozycję, a szczególnie doceniam zaangażowanie obsługi w kontakcie z klientami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
andrea8



Dołączył: 28 Lut 2019
Posty: 707

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2024 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładając fotowoltaikę nie możemy kupić byle czego. Również w tym sektorze są polecane, jak i pomijane marki. Jedną z tych, które cieszą się popularnością, jest na pewno firma bifacial . Sądzę, że dobrze jest obiecać sobie właśnie odpowiednie rozwiązania. Może jednak skorzystacie z tego polecenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystynaxx



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 2589

PostWysłany: Sro Mar 26, 2025 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśleliście by postawić na systemy energetyczne ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
olivia



Dołączył: 02 Sty 2021
Posty: 597

PostWysłany: Nie Lip 27, 2025 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie stabilnego montażu paneli fotowoltaicznych, warto zainwestować w profile stalowe do fotowoltaiki. Odporne na korozję, obciążenia i skrajne warunki atmosferyczne – idealne do gruntowych i dachowych instalacji. Korzystamy z nich regularnie w projektach komercyjnych i nigdy nie było problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystynaxx



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 2589

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2025 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto sprawdzić https://polskagrupaweglowa.pl/ . Węgiel jest solidnej jakości, wydajny i dostępny w atrakcyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
olivia



Dołączył: 02 Sty 2021
Posty: 597

PostWysłany: Nie Maj 31, 2026 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad opłacalnością systemów OZE w naszej strefie klimatycznej i szukam ekspertów, którzy przygotują dla mnie dokładną symulację zysków. W sieci moją uwagę przyciągnęły instalacje fotowoltaiczne warszawa. Przedsiębiorstwo Pro-Sun od lat zajmuje się projektowaniem takich systemów dla klientów indywidualnych. Planuję skorzystać z kontaktu telefonicznego, by umówić się na profesjonalny audyt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Maj 31, 2026 11:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna -> Tablica Ogłoszeń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group