 |
ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego forum mieszkańców osiedli osi ulicy Pełczyńskiego
|
| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
menaltlika3
Dołączył: 10 Mar 2023 Posty: 4
|
Wysłany: Pon Maj 08, 2023 07:17 Temat postu: Czy warto inwestować w Google Ads? |
|
|
| Chciałbym się dowiedzieć, czy warto zainwestować w reklamę w Google Ads i jakie koszty wiążą się z taką inwestycją. Szukam informacji na temat opłacalności takiej kampanii reklamowej dla mojej firmy. Na stronie https://afterweb.pl/ile-kosztuje-reklama-w-internecie-google-ads/ znalazłem ciekawy artykuł, który poruszał ten temat. Dowiedziałem się, że koszt reklamy w Google Ads zależy od wielu czynników, takich jak konkurencja czy słowa kluczowe. Autor zwracał uwagę, że reklama w Google Ads może być opłacalna, ale wymaga dobrej strategii i monitorowania wyników. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pon Maj 08, 2023 07:17 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Aligru
Dołączył: 04 Kwi 2019 Posty: 22
|
Wysłany: Sro Sty 21, 2026 09:30 Temat postu: |
|
|
| Warto. Podstawowa forma reklamy w sieci. Efekty są szybko, w zależności od branży to w sumie najlepsza metoda na pozyskiwanie klientów w internecie. Zgłoś się do https://tbms.pl/ - pomogą. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sro Sty 21, 2026 09:30 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|
|