Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego
forum mieszkańców osiedli osi ulicy Pełczyńskiego
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Własny biznes ecommerce

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna -> Polecane Usługi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olina



Dołączył: 12 Maj 2022
Posty: 77

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 13:16    Temat postu: Własny biznes ecommerce Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań konkretnej pomocy i jednocześnie dużych możliwości rozwoju biznesu online to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Ideacto https://ideacto.pl/uslugi/analityka-internetowa/ którzy zapewniają użyteczność i przyjazność serwisów internetowych z coraz lepszym współczynnikiem konwersji na głównej ścieżce sprzedaży w eCommerce. Warto o to zadbać i oczywiście skutecznie rozwinąć własny biznes!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Maj 24, 2022 13:16    Temat postu:

Powrót do góry
skupwlosow



Dołączył: 02 Maj 2022
Posty: 30

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, wpadam tutaj polecić pewną usługę - Skup włosów Katowice, jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam do kontaktu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrea8



Dołączył: 28 Lut 2019
Posty: 385

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2023 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej w tym działać co się lubi robić itd. Ja przykładowo poszłam
w kierunku gastro i nie żałuję... Uważam, ze był to dobry wybór. Teraz tutaj
https://cws.com.pl/k,151,urzadzenia.html planuję kupić urządzenia i pozostałe elementy do mojego lokalu, aby jak najszybciej otworzyć swój biznes już tak w pełni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabell



Dołączył: 16 Mar 2020
Posty: 182

PostWysłany: Wto Lis 14, 2023 10:26    Temat postu: E-commerce Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślicie o e-commerce, to warto moim zdaniem zwrócić uwagę na Asiston E-commerce https://asiston.pl/asiston-e-commerce/ . System został zaprojektowany z myślą o łatwości obsługi nawet dla osób, które nie są technicznie biegłe. Wspieranie wielu form płatności, integracja z różnymi systemami księgowymi, funkcja raportowania i analizy, a także możliwość zarządzania katalogiem produktów to tylko niektóre z funkcji, które mogą znacznie ulepszyć prowadzenie biznesu e-commerce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcel



Dołączył: 29 Kwi 2021
Posty: 87

PostWysłany: Czw Lut 22, 2024 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Twoja firma prowadzi sprzedaż i chce wejść do świata e-commerce, to bardzo potrzebne są platformy sprzedażowe B2B https://www.ideo.pl/e-commerce/platformy-sprzedazowe-b2b/ Za sobą mamy już czas ręcznej obsługi każdego klienta w firmie. Zamiast tego wykorzystać można specjalnie przygotowany do tego system, który obsłuży klientów na każdym etapie zamówienia – a także zaoferuje wsparcie posprzedażowe. Platforma B2B pozwala na automatyzację powtarzających się czynności, co pozwala uwolnić moce przerobowe i wykorzystać je do celów sprzedażowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia



Dołączył: 02 Sty 2021
Posty: 395

PostWysłany: Sob Mar 30, 2024 05:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu prowadzę mój biznes i nie mogę w sumie nic specjalnego sprawdzać, poza tym, że po prostu udoskonalam to i owo. I podzespoły do automatyki przemysłowej mnie ciekawią. Czy macie w tym obszarze jakieś pomysły, jak to kupować, by taka maszyna podnosząca, czy wypełniająca działała sprawnie przez wiele lat? To dla mnie ważny obszar badań opinii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Mar 30, 2024 05:53    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna -> Polecane Usługi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group