Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego
forum mieszkańców osiedli osi ulicy Pełczyńskiego
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WINA BEZALKOHOLOWE

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna -> Polecane Usługi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol3326778



Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 1577

PostWysłany: Pią Gru 10, 2021 06:57    Temat postu: WINA BEZALKOHOLOWE Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chce wino to powinien skorzystać z wino bezalkoholowe . Z tej oferty naprawdę korzysta bardzo dużo osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 10, 2021 06:57    Temat postu:

Powrót do góry
Blet39v4re



Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mają coś jeszcze?
-
Biznes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry



Dołączył: 15 Mar 2019
Posty: 227

PostWysłany: Czw Sty 13, 2022 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem że nie jest to smaczny produkt.
Jeżeli nie chce pić alkoholu to nie piję a nie sięgam po zamienniki.

____________
polecam artykuł
https://www.hsn.com.pl/rolety-krakow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beredo



Dołączył: 11 Sty 2021
Posty: 243

PostWysłany: Sro Sie 03, 2022 05:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś też szukałam sklepu, który zaproponował by mi jakieś nowe propozycje win i trafiłam do https://sklep-z-winem.pl/. Jest to miejsce posiadające niewiarygodnie szeroką bazę oferowanych win zróżnicowanych nie tylko ze względu na smak o, kraj pochodzenia ale także kolor i typ. Dzięki nim możesz posmakować trunków uwielbianych w różnych zakątkach świata. A jeśli będzie miało ono posłużyć na prezent to obdarowana osobą będzie zachwycona. Sam zdecyduj czy wybierasz wino słodkie, półsłodkie, półwytrawne czy wytrawne. Szczerze polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LutherWarhammer40K



Dołączył: 05 Mar 2021
Posty: 264

PostWysłany: Czw Sie 04, 2022 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wina bezalholowe są naprawdę świetne. Tak to ja widzę. To jest doskonała opcja, w moim przekonaniu!!!
_____________________________________________
pisaniepracmagisterskichlodz.pl/pisanie-prac-licencjackich-z-rachunkowosci/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
worek



Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 39

PostWysłany: Pią Sty 24, 2025 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli uwielbiasz portugalskie wino, koniecznie wypróbuj musujące Portal da Calçada Patusco Vinho Verde Frizzante. Znajdziesz je tutaj: https://winolubni.pl/produkt/portal-da-calcada-patusco-vinho-verde-frizzante/. To białe, półwytrawne wino łączy w sobie lekkość i orzeźwienie, co czyni je doskonałym wyborem na każdą okazję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystynaxx



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 2591

PostWysłany: Wto Lut 24, 2026 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kolei patrząc na mocniejsze trunki, często zastanawiam się, ile wódki piją Polacy w porównaniu z piwem. Statystyki pokazują, że choć piwo dominuje, to spożycie spirytusowych napojów też jest znaczące i zmienia się wraz z trendami konsumpcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama






Wysłany: Wto Lut 24, 2026 10:42    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna -> Polecane Usługi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group