Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego
forum mieszkańców osiedli osi ulicy Pełczyńskiego
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Usługi dla firm
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna -> Tablica Ogłoszeń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ynos89



Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 55

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 12:44    Temat postu: Usługi dla firm Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Słuchajcie, chcę trochę zainwestować w rozwój swojej firmy. Chcę usprawnić praktycznie wszystkie kwestie począwszy od pracowników po ofertę i jakość produktów, które oferujemy. Możecie polecić jakieś ciekawe rozwiązania? Druga kwestia to taka, że aby sfinansować wszystkie pomysły, potrzebowałabym kredytu. Myślę czy jednak lepszym rozwiązaniem nie będzie faktoring - https://www.monevia.pl/faktoring-praktyce-czym-polega/ który pozwoliłby mi na płynność finansową i uzyskanie środków na kolejne inwestycje. Co wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 12, 2019 12:44    Temat postu:

Powrót do góry
miroslaw2



Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz każda firma chciałaby bardzo dobre usługi posiadać. Sam o tym wiem bardzo dobrze bo takim czymś się interesuje.
_________________
meblefann.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowy



Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja szukam firmy ktora podejmie sie przeprowadzki firmy. Mowa o przeniesieniu biur do wiekszego miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateuszw



Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnoscia znajdzie sie ktos ogarniety w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dawidmyc



Dołączył: 19 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to naprawdę bardzo dobry pomysł !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szeregowy



Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 00:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz sie na sam poczatek zastanowic czego tak wlasciwie oczekujesz od takiej firmy. Mam nadzieje, ze jestes jedna z tych osob ktore stawiaja na wysoka jakosc swiadczonych uslug bo jesli nie to nie jestem w stanie pomoc. Juz mam dosyc sluchania placzu jak cos pojdzie nie tak. Kierowanie sie cena to jest slepa uliczka, szczegolnie jak mowimy tutaj o tak powaznym projekcie jak przenisienie swojego biura do wiekszego miasta. Do tego potrzeba miec zgrana i doswiadczona ekipe, dzialajaca w tej branzy od dobrych kilku lat. Jesli nie mozesz znalezc sobie kogos na miejscu to warto zaitneresowac sie firmami dzialajacymi na terenie calego kraju jak np. Fortis - https://www.fortis-przeprowadzki.pl/oferta/dla-firm/ Moim zdaniem wszystko bedzie rozwiazane na warunkach jakie Tobie odpowiadaja bo sprawiaja wrazenie solidnej firmy. Zreszta wystarczy poczytac komentarze zadowolonych klientow by sie o tym przekonac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
powerofheart



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 368

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz trzeba koniecznie stawiać na nowoczesne rozwiązania. Takie jak wirtualny spacer dla firm. Jeżeli chodzi przykładowo o Kraków to polecam Wam zajrzeć na stronę: https://wirtualne-spacery.pl/ - ja korzystałam z ich usług i jestem zadowolona. Mój lokal w końcu zyskał nowe życie w internecie. Klienci mogą zobaczyć całe wnętrze przed jego odwiedzeniem. Usługi dla firm naprawdę zyskały w dzisiejszych czasach nowe oblicze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gepur



Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciężko mi coś doradzić konkretnie, ale na pewno warto jest inwestować w rozwój
_________________
drzwi wewnętrzne Radom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Morgani



Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 37

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzący firmy biznesmeni mają obecnie bardzo duży wybór co do sposobów wsparcia swojej działalności – grzechem byłoby z nich nie skorzystać Smile. Oczywiście wspomniany wcześniej faktoring to jedna z wielu opcji, innym, szczególnie przeze mnie cenionym, pozostaje natomiast outsourcing. W zależności od potrzeb i preferencji warto oddelegować pewne zadania na zewnątrz. Trzeba tylko zadbać o to, aby znaleźć odpowiedniego profesjonalistę, który by się tym zajął. W tym celi bardzo polecam usługi tej firmy: https://www.tmf-group.com/pl-pl/. Pracują tam naprawdę świetni eksperci, którzy jak mało kto znają się na swojej branży Smile. Do tego zamówić można u nich naprawdę szerokie spektrum wsparcia dla naszej firmy – od usług księgowych, rachunkowych i kadrowych, przez prowadzenie sekretariatu korporacyjnego i pomoc w ekspansji, po pomoc w poruszaniu się w rynkach finansowych, jak przy procesie sekurytyzacji na przykład. Jeżeli ktoś zatem pragnie zadbać o szybki rozrost swojej firmy, to zdecydowanie powinien zapewnić sobie ich pomoc Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Suwenda



Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W rozwój zawsze warto inwestować, więc moim zdaniem nie ma się absolutnie nad czym zastanawiać Smile Każda decyzja podjęta w tym kierunku będzie odpowiednia.
_________________
https://prostezeby.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madea



Dołączył: 20 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2019 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwój firmy zawsze jest godnym zainwestowania pieniędzy przedsięwzięciem. Także jak najbardziej zgadzam się z Wami. Dobrze, że poruszacie tego typu tematy.
_________________
https://gstarcad.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojciech3332



Dołączył: 10 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego wątku sam dowiedziałem się bardzo dużo ciekawych informacji.Te informacje po prostu bardzo mi się przydały.
_________________
apple mac mini
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nikita



Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz usługi dla firm naprawdę się rozrastają. Ja ostatnio pomagam mojemu bratu w poszukiwaniach agregatu malarskiego. Kompletnie nie mam doświadczenia w tej kwestii, więc jeśli macie jakieś wskazówki to dajcie znać! Póki co w oko wpadła mi oferta ze strony - https://techmal.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bombelek14



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 298

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Każdej firmie polecam skorzystać http://tearsofjoy.pl/ z oferty firmy, która profesjonalnie zajmie się waszymi social mediami. Naprawdę warto przejrzeć ich ofertę i korzystać z ich usług.
_________________
karma dla psów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tuata67



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile trzeba włożyć pieniędzy w takie ulepszenia?

__

Praca Bielsko na placpigal.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 29, 2019 12:03    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna -> Tablica Ogłoszeń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group