Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego
forum mieszkańców osiedli osi ulicy Pełczyńskiego

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Produkcja
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna -> Tablica Ogłoszeń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ferdynanD

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za te namiary, przydadzą się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 23, 2019 18:41    Temat postu:

Powrót do góry
kat14

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 00:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michas_242 napisał:
A ja nie uważam, żeby to był dobry biznes.

Słusznie! Produkcja jest dobrym biznesem dopiero, kiedy są odbiorcy. Np. jeśli Trans-Tex wyprodukuje całą górę dzianin materacowych, a by tego nie sprzedał, to przecież produkcja nie ma sensu. Tymczasem sprzedaje i to od 25 lat! No, ale dobry producent dzianin i tkanin zawsze znajdzie odbiorców Smile

Zapraszam do odwiedzin Bloga o dzianinach i tkaninach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zwirk

PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam doświadczenie mogę udzielić jakiś porad
Powrót do góry
powerofheart

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

System systemem, ale nic nie zastąpi dokładnych pomiarów. U nas w firmie bardzo dbamy o to, żeby produkcja była jak najbardziej precyzyjna Smile Dlatego też zawsze stawiamy na najnowsze i najlepsze urządzenia pomiarowe. Ostatnio zamawialiśmy u https://www.test-therm.pl/ czujniki temperatury i muszę przyznać, że są naprawdę bardzo dokładne! I właśnie o taki sprzęt nam chodzi, bo dzięki niemu pracujemy o wiele dokładniej i wydajniej. Nic się nie marnuje a produkowane towary są najlepszej jakości Smile
Powrót do góry
k.puchatek

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam swoją pracę i nie zamieniłabym ją na żadną inna - jest bardzo rozwijająca, mogę się w niej wiele nauczyć. Cenię sobie też kontakt z innymi osobami i tak się składa, że mam go bardzo dużo w robocie Wink
KRYSTIANmarto

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie znam się za bardzo na produkcji.
Powrót do góry
andrea8

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my chcemy się zająć produkcją ciuchów. Właśnie szukamy sklepu z tkaninami i zainteresowała nas w sumie oferta http://www.kasmanteria.pl/k8,tkaniny.html . Czy może ktoś z was kojarzy ten sklep? Może mieliście nawet możliwość tak kupowania?
Powrót do góry
monicz

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz pracy? A może właśnie myślisz o zmianie swojego stanowiska i chcesz skorzystać z różnych propozycji? Wejdź na https://megapraca.pl/ gdzie znajdziesz wiele stanowisk w wielu miastach w Polsce, które na pewno spełnią Twoje konkretne oczekiwania!
Powrót do góry
ynos89

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA swego czasu jak wyejchałem za granicę to pracowałem na produkcji przez kilka miesięcy, ale nie podobało mi się za granicą. Wiem, że sporo moich znajomych jest tam do dziś dnia, a paru wróciło do kraju, wybudowało dom i próbowali żyć tutaj, ale ja księ okazało, że mimo tego, że kupili dom to i tak nie są w stanie żyć na takim samym poziomie jak tam za granicą i wracali.. mój szwagier ma taką średnią firmę produkcyjną i tez nieźle mu się calkie mwiedize, wiadomo są różne sytuacje i problemy, ale mówi, że na etat za nic by nie wrócił, niedawno kupił nowe auto , dom już od paru lat stoi nowy postawiony także nie ma chyba na co narzekać. Ja to raczej wolę robote na kompie, niedawno za pośrednictwem portalu https://talentuno.com/pl/jobseekers udało mi się dorwać bardzo fajną i bardzo dobrze płatną pracę także jestem mega zadowolony, jak ktoś szuka pracy to polecam zajrzeć na tą stronę, którą podlinkowałem czyli talentuno
Powrót do góry
Cranik

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do produkcji potrzeba naprawdę dobry materiałów, w przypadku mojej firmy to głównie potrzebna jest nam stal. Zamawiamy ją na Virgamet, to firma zajmująca się tym od lat i mamy do niej stu procentowe zaufanie. https://virgamet.pl/stopy-niklu-specjalnego-przeznaczenia tutaj przykładowy produkt od nich, polecam jeśli ktoś potrzebuje naprawdę dobrej stali.
Powrót do góry
spamerek

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kat14 napisał:
Michas_242 napisał:
A ja nie uważam, żeby to był dobry biznes.

Słusznie! Produkcja jest dobrym biznesem dopiero, kiedy są odbiorcy. Np. jeśli Trans-Tex wyprodukuje całą górę dzianin materacowych, a by tego nie sprzedał, to przecież produkcja nie ma sensu. Tymczasem sprzedaje i to od 25 lat! No, ale dobry producent dzianin i tkanin zawsze znajdzie odbiorców Smile

No oczywiście że tak. Ja już od kilku lat kupuję dzianiny od producenta Kastella Charakteryzują się one bardzo wysoką jakością. W ofercie jest wybór dzianin barwionych i drukowanych.
Powrót do góry
karol5554

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego wątku naprawdę dowiedziałem się bardzo dużo ciekawych informacji.Bardzo dobrze że tutaj wszedłem.
Reklama

Wysłany: Czw Mar 26, 2020 08:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna -> Tablica Ogłoszeń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: