Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego
forum mieszkańców osiedli osi ulicy Pełczyńskiego
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Konto w banku - opinie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna -> Polecane Usługi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monicz



Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 44

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 16:32    Temat postu: Konto w banku - opinie Odpowiedz z cytatem

Planuję założenie rachunku bankowego. Do tej pory korzystałam ze wspólnego rachunku mężem , ale niedługo planuję otworzyć działalność gospodarczą - więc będzie to rachunek firmowy. Nie mam doświadczenia w tej kwestii. Czytałam na temat kont tutaj banki opinie klientów Możecie polecić cos w tym zakresie? Jakie jest najlepsze jeśli chodzi o firme?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Mar 10, 2020 16:32    Temat postu:

Powrót do góry
Hri83ve4



Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 12, 2020 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto opierać się na takich opiniach?
-
kwiaciarnia Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
powerofheart



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 403

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii konto bankowe warto założyć jak najwcześniej. W końcu kontrola nad własnym pieniędzmi, wydatkami to bardzo dobra sprawa. Oczywiście zanim wybierzemy jakiś konkretny bank, w którym założymy konto warto rozeznać się w tym temacie. Dlatego ja polecam Wam zerknąć tutaj: https://www.najlepszekonto.pl/ekonto-osobiste-mbank ten wpis zawiera szczegółowe informacje dotyczące ekonta osobistego w mbanku. Może akurat będą one dla kogoś z Was przydatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izydor



Dołączył: 18 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lip 18, 2020 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie płacę za prowadzenie konta w banku, więc uznaje swoje konto za satysfakcjonujące
_________________
http://moje-gniezno.pl/artykuly/czytaj/25251/ubezpieczenia-obowiazkowe-jakie-polisy-musisz-wykupic.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol3326778



Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 1577

PostWysłany: Nie Paź 04, 2020 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy kto się zastanawia nad założeniem konta bankowego to na pewno powinien przeczytać artykuł https://gotowkowy.blogspot.com/2020/10/konto-osobiste-i-jego-zalety.html .Sam ten artykuł dzisiaj przeczytałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pel4ieb



Dołączył: 18 Lis 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaki może być zamiennik konta?
-
Okna pcv Rzeszów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malkontentis



Dołączył: 04 Maj 2019
Posty: 173

PostWysłany: Pią Cze 04, 2021 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie kredyt w IDEA BANK, to może otrzymać zwrot środków od Pekao SA i Idea money pieniędzy za niektóre ubezpieczenia, pakiety płynnościowe, kaucje. Pieniądze wypłacane są od ręki. Jeśli macie lub mieliście kredyt w Idea Bank S.A. i jesteście zainteresowani analizą swojej umowy kredytowej, to można ją przesłać na adres email: ideazwroty@lextio.pl . Można także skontaktować się pod numerem telefonu 665 839 292. Nie odpuszczajcie im!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LexLuger



Dołączył: 23 Mar 2021
Posty: 1126

PostWysłany: Wto Cze 08, 2021 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt w Idea Banku to jest coś wspaniałego. Dzieki niemu wyrementowałem sobie dom!!!
______________________
pracelicencjackiefizjoterapia.szkola.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry



Dołączył: 15 Mar 2019
Posty: 227

PostWysłany: Pią Gru 03, 2021 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konto w mbanku w zupełności mnie satysfakcjonuje.


---------------
ortodonta
stomatolog

https://stomo.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dawidek



Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 74

PostWysłany: Nie Gru 05, 2021 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie banki oferują szereg promocji i dodatków, aby przyciągnać jak największą liczbe klientów.

szklana butelka na wodę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
donna66



Dołączył: 07 Cze 2022
Posty: 2

PostWysłany: Wto Cze 07, 2022 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam konto w Santander. Możesz zerknąć sobie na promocje Santandera i sprawdzić co na ten moment mają atrakcyjnego dla nowych klientów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marat



Dołączył: 30 Cze 2022
Posty: 56

PostWysłany: Nie Lip 31, 2022 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że można pożyczać pieniądze to całkiem normalna rzecz, ale trzeba pamiętać, że co się pożyczy zawsze trzeba będzie spłacić. W przypadku gdyby spłata okazała się problematyczna to wówczas najlepszym rozwiązaniem jest na pewno konsolidacja chwilówek Łódź . Bardzo pomocne rozwiązanie, wiele osób z niego korzysta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LutherWarhammer40K



Dołączył: 05 Mar 2021
Posty: 264

PostWysłany: Czw Sie 04, 2022 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre konto w banku to jest podstawa. Moim zdaniem mbank ma bardzo dobre oferty. To jest świetna sprawa!!!
___________________________________________
Cena prac magisterskich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystynaxx



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 2589

PostWysłany: Wto Lut 27, 2024 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie, trafnym wyborem będzie skorzystanie z oferty https://bsraszyn.pl/ . To sprawdzony bank, który zdobył sobie dobre opinie wśród klientów. Poza tym, łatwe i korzystne warunki przy założeniu konta sprawiają, że ta opcja wydaje się być najlepszym rozwiązaniem, więc sama też planuje założyć tutaj konto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
olivia



Dołączył: 02 Sty 2021
Posty: 597

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2024 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie bankowości to w sumie pewnego rodzaju też wyzwanie. W końcu trzeba tak wiele aspektów dopilnować, trzeba też działać zgodnie z przepisami. Jak chodzi o mnie to chcę teraz postawić na implementacja esg , który dostępny jest na stronie apogpoland.com.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Kwi 01, 2024 17:38    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego Strona Główna -> Polecane Usługi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

ul. Generała Tadeusza Pełczyńskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group