| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
monicz
Dołączył: 26 Lut 2019 Posty: 44
|
Wysłany: Wto Mar 10, 2020 16:32 Temat postu: Konto w banku - opinie |
|
|
| Planuję założenie rachunku bankowego. Do tej pory korzystałam ze wspólnego rachunku mężem , ale niedługo planuję otworzyć działalność gospodarczą - więc będzie to rachunek firmowy. Nie mam doświadczenia w tej kwestii. Czytałam na temat kont tutaj banki opinie klientów Możecie polecić cos w tym zakresie? Jakie jest najlepsze jeśli chodzi o firme? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Wto Mar 10, 2020 16:32 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Hri83ve4
Dołączył: 12 Mar 2020 Posty: 4
|
Wysłany: Czw Mar 12, 2020 20:20 Temat postu: |
|
|
warto opierać się na takich opiniach?
-
kwiaciarnia Kraków |
|
| Powrót do góry |
|
 |
powerofheart
Dołączył: 22 Gru 2017 Posty: 403
|
Wysłany: Pią Lip 17, 2020 12:14 Temat postu: |
|
|
| W mojej opinii konto bankowe warto założyć jak najwcześniej. W końcu kontrola nad własnym pieniędzmi, wydatkami to bardzo dobra sprawa. Oczywiście zanim wybierzemy jakiś konkretny bank, w którym założymy konto warto rozeznać się w tym temacie. Dlatego ja polecam Wam zerknąć tutaj: https://www.najlepszekonto.pl/ekonto-osobiste-mbank ten wpis zawiera szczegółowe informacje dotyczące ekonta osobistego w mbanku. Może akurat będą one dla kogoś z Was przydatne. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
izydor
Dołączył: 18 Lip 2020 Posty: 1
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
karol3326778
Dołączył: 10 Sie 2020 Posty: 1577
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Pel4ieb
Dołączył: 18 Lis 2020 Posty: 1
|
Wysłany: Sro Lis 18, 2020 13:07 Temat postu: |
|
|
jaki może być zamiennik konta?
-
Okna pcv Rzeszów |
|
| Powrót do góry |
|
 |
malkontentis
Dołączył: 04 Maj 2019 Posty: 173
|
Wysłany: Pią Cze 04, 2021 14:30 Temat postu: |
|
|
| Jeśli macie kredyt w IDEA BANK, to może otrzymać zwrot środków od Pekao SA i Idea money pieniędzy za niektóre ubezpieczenia, pakiety płynnościowe, kaucje. Pieniądze wypłacane są od ręki. Jeśli macie lub mieliście kredyt w Idea Bank S.A. i jesteście zainteresowani analizą swojej umowy kredytowej, to można ją przesłać na adres email: ideazwroty@lextio.pl . Można także skontaktować się pod numerem telefonu 665 839 292. Nie odpuszczajcie im! |
|
| Powrót do góry |
|
 |
LexLuger
Dołączył: 23 Mar 2021 Posty: 1126
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Kazikdobry
Dołączył: 15 Mar 2019 Posty: 227
|
Wysłany: Pią Gru 03, 2021 12:16 Temat postu: |
|
|
Konto w mbanku w zupełności mnie satysfakcjonuje.
---------------
ortodonta
stomatolog
https://stomo.pl
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Dawidek
Dołączył: 01 Gru 2021 Posty: 74
|
Wysłany: Nie Gru 05, 2021 12:21 Temat postu: |
|
|
Obecnie banki oferują szereg promocji i dodatków, aby przyciągnać jak największą liczbe klientów.
szklana butelka na wodę |
|
| Powrót do góry |
|
 |
donna66
Dołączył: 07 Cze 2022 Posty: 2
|
Wysłany: Wto Cze 07, 2022 20:45 Temat postu: |
|
|
Ja mam konto w Santander. Możesz zerknąć sobie na promocje Santandera i sprawdzić co na ten moment mają atrakcyjnego dla nowych klientów  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
marat
Dołączył: 30 Cze 2022 Posty: 56
|
Wysłany: Nie Lip 31, 2022 16:45 Temat postu: |
|
|
| Oczywiście, że można pożyczać pieniądze to całkiem normalna rzecz, ale trzeba pamiętać, że co się pożyczy zawsze trzeba będzie spłacić. W przypadku gdyby spłata okazała się problematyczna to wówczas najlepszym rozwiązaniem jest na pewno konsolidacja chwilówek Łódź . Bardzo pomocne rozwiązanie, wiele osób z niego korzysta |
|
| Powrót do góry |
|
 |
LutherWarhammer40K
Dołączył: 05 Mar 2021 Posty: 264
|
Wysłany: Czw Sie 04, 2022 09:18 Temat postu: |
|
|
Dobre konto w banku to jest podstawa. Moim zdaniem mbank ma bardzo dobre oferty. To jest świetna sprawa!!!
___________________________________________
Cena prac magisterskich |
|
| Powrót do góry |
|
 |
krystynaxx
Dołączył: 30 Wrz 2021 Posty: 2589
|
Wysłany: Wto Lut 27, 2024 12:03 Temat postu: |
|
|
| W mojej ocenie, trafnym wyborem będzie skorzystanie z oferty https://bsraszyn.pl/ . To sprawdzony bank, który zdobył sobie dobre opinie wśród klientów. Poza tym, łatwe i korzystne warunki przy założeniu konta sprawiają, że ta opcja wydaje się być najlepszym rozwiązaniem, więc sama też planuje założyć tutaj konto. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
olivia
Dołączył: 02 Sty 2021 Posty: 597
|
Wysłany: Pon Kwi 01, 2024 17:38 Temat postu: |
|
|
| Prowadzenie bankowości to w sumie pewnego rodzaju też wyzwanie. W końcu trzeba tak wiele aspektów dopilnować, trzeba też działać zgodnie z przepisami. Jak chodzi o mnie to chcę teraz postawić na implementacja esg , który dostępny jest na stronie apogpoland.com. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pon Kwi 01, 2024 17:38 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|